پاورپوینت گریبکسCVT پاورپونت بافت های گیاهی پاورپوینت کشورگرجستان پاور پوینت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در سطح کلان و ملی پاورپوینت دانستنی های اسکیت
درصورت نبود پاورپوینت یا مقاله مورد نظر خود می توانید با ارتباط با مدیریت سایت از طریق شماره واتساپ یا تلگرام 09137820441 موضوع مقاله یا تحقیق و یا پاورپوینت خود را برای مدیریت ارسال کنید تا در اولین فرصت فایل شما آماده و در سایت قرار بگیرد. درضمن مشتریانی که قدرت خرید هرکدام ار محصولات سایت را نداشته باشند اسم فایل درخواستی و مبلغ مورد نظر خود را به مدیریت ارسال نموده تا آن فایل را، با همان مبلغ در خدمت مشتری قرار بدهیم. تایپ متون فارسی و انگلیسی با قیمت مناسب پذیرفته می شود(ارتباط از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره 09137820441)

مقاله افسردگی

مقاله افسردگی

این مقاله شامل 15 صفحه فایل ورد می باشد و شامل عناوین زیر میباشد:

مقدمه

تعریف افسردگی

تاریخچه

سبب شناسی

انواع افسردگی

ملاک های تشخیص افسردگی از دیدگاه DSM TV

علایم و نشانه ها

افسردگی و خودکشی

تشخیص های افتراقی

درمان

روان درمانی

1-روان درمانی حمایتی

2 – روان درمانی پویا

3 – روان درمانی میان فردی

4 روان درمانی شناختی رفتاری

5 – رفتار درمانی

 

افسردگی نوجوانی

 

منابع

 

مقدمه

اگرچه افسردگی از دیرباز به عنوان یکی از نابسامانی های روانی عمده شناخته شده است ، اما در دو دهه ی اخیر اهمیت این بیماری هم از حیث رنج و آزاری که مبتلایان به آن تحمل می کنند از لحاظ بار سنگینی که این ناراحتی بر منابع درمانی ملت ها تحمیل می کنند بیش از پیش مورد توجه  قرار گرفته است. آمارهای به دست آمده در ممالک اروپای غربی و شمالی و آمریکای شمالی وسعت دامنه ی این ناراحتی را به خوبی نشان می دهد. ابعاد وسیع این آمارها و نیز تجارب کلینیکی حداقل در ممالک صنعتی مغرب زمین ، باعث شده که متخصصان فن از دو دهه ی اخیر به عنوان دوره ی جدید ملانکولی یا افسردگس در تاریخ روانزشکی معاصر نام ببرند. به نظر این محققان در دو دهه ی اخیر افسردگی جای تشویش و اضطراب را، که در دو وهه ی بعد از جنگ بین المللی دوم به عنوان مهمترین عارضه ی روانی تلقی می شد گرفته  و اینک رایج ترین ناراحتی روانی افراد بالغ را تشکیل می دهد که باعث مراجعه به روان پزشکان ، روان شناسان و دیگر متخصصان بهداشت روانی می گردد. از این لحاظ افسردگی با سرماخوردگی در میان نارحتی های جسمی قابل مقایسه است. افسردگی درجات و انواع مختلفی دارد و از عوامل متعددی ممکن است ناشی کردد این عوامل شامل: سرشت، وراثت، اختلالات در فعالیتهای شیمیایی و هورمونی بدن، انتقال دهنده های مغز، تجارب خانوادگی ( به خصوص داشتن پدر و مادر افسره یا الکلیک و .....) می باشند برای درمان افسردگی نیز متخصصان روانی از روشهای متنوعی استفاده می کنند که از روانکاوی عمیق و درازمدت تا دارو درمانی و استفاده از شوک الکتریکی را در بر می گیرد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,250 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
afsordegi_1974818_8217.zip37.5k